Dyskusje o książce Czas białych nocy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Dar morza Dar morza  List w butelce List w butelce Proszę o okładkę z kobietą na rowerze.
3 godz. temu
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
34 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Aguirre czytam książkę z wydawnictwa Replika w tłumaczeniu Tadeusza Jana Dehnela. Jest dobrze choć książka obyczajowo - romansowa to nie jest coś o czym marzyłam. Poza tym wolę jak o bohaterach mówią dialogi a nie narrator, który opisuje co się dzieje między postaciami... No, ale takie czasy. Mam nadzieję, że jak wejdę już w ten świat będzie dużo łatwiej 😉
2 lata temu
Czytamy w weekend
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
Czytamy w weekend
@zaczytana, a dla mnie przeciętny, ciut nawet powyżej przeciętnej, choć niedopracowany. Tutaj brak redaktora merytorycznego, jak zwykle zresztą, który wyhaczyłby błędy. A powyżej przeciętnej, gdyż nie uderza w znane nuty, tak chętnie grane, a raczej ograne, gdy mowa o Żydach. No ale na sagę to jednak za mało. ;)
Czytamy w weekend
Skończyłam wczoraj  Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze A dzisiaj zaczynam  Berło ziemi Berło ziemi
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne