ROZWIŃ ZWIŃ

Konfiguracja bezpiecznej witryny stworzonej na WordPressie

Okładka książki Konfiguracja bezpiecznej witryny stworzonej na WordPressie
Jakub Jaworowicz Wydawnictwo: PRESSCOM, Presscom Sp. z o.o. Seria: Biblioteczka Czytelnika informatyka, matematyka
54 str. 54 min.
informatyka, matematyka
Biblioteczka Czytelnika
Konfiguracja bezpiecznej witryny stworzonej na WordPressie
PRESSCOM, Presscom Sp. z o.o.
2019-11-01
2019-11-01
54 min.
wordpress programowanie wolne oprogramowanie informatyka

więcej Więcej

Książka jest bardzo treściwa i na temat bez zbędnych ceregieli na temat skonfigurowania bezpiecznej witryny na wordpressie. Opis działań jest przejrzysty i jasny. Sporym dodatkiem są ilustracje które rozwieją wątpliwości podczas konfigurowania strony. Polecam.

• Inbox

Dodaj cytat z książki Konfiguracja bezpiecznej witryny stworzonej na WordPressie