Mastering the Core Teachings of the Buddha: An Unusually Hardcore Dharma Book (Second Edition Revised and Expanded)

Daniel Ingram Wydawnictwo: AEON Books religia
Data 1. wydania:
angielski
AEON Books
buddyzm religia medytacja
religia
angielski
buddyzm religia medytacja

Podtytuł tej książki "An Unusually Hardcore Dharma Book" nie jest w żadnym przypadku przesadą. Opasłe tomisko, które spłodził Daniel Ingram, z wyjątkowo drobną na dodatek czcionką, jest niezwykłe i hardkorowe pod wieloma względami. Jest to z pewnością najbardziej ciekawa, nowoczesna, intrygująca i kontrowersyjna książka o Buddhadhammie jaką dane mi było przeczytać.

Warto...

• Ebook_Epub