Zwierzaki i super dzieciaki

Okładka książki Zwierzaki i super dzieciaki
Tomasz Piekarski Wydawnictwo: Psychoskok wierszyki, piosenki
2019-03-21
2019-03-21
32 min.
9788381194365

"Zwierzaki i super dzieciaki" to wyjątkowa książka dla dzieci, która zawiera w sobie zbiór bardzo wesołych rymowanek o zwierzętach i dzieciach. Każda rymowanka opowiada o jednym zwierzęciu opowiadając o jego cechach lub zachowaniu - dzięki temu w fajny i przyjemny sposób poszerzamy wiedze naszych dzieci na temat otaczającego nas świata.

Wierszyki czyta się lekko i przyjemnie a dzieci chętnie je słuchają o są wesoły, krótkie i zabawne.
Emilka bardzo polubiła zwierzątka z książki, zwłaszcza szaloną krowę :)

"I zaczęła krzyczeć, skakać:

Jestem ptakiem, umiem latać!

Wiecie czemu tak krzyczała?

Tak, zgadliście, oszalała!

A my dobrze wszyscy wiemy,

że szalonych krów nie jemy!"

Książka w miękkiej oprawie z bardzo przyjemnym papierem jest idealna dla dzieci, którym łatwo ją trzymać i przewracać strony.
Wielkim atutem książki są przepiękne ilustracje, kolorowe i wesołe zwierzątka pobudzają wyobraźnie i dodają książeczce i wierszykom szczególnego uroku.

Bardzo ładnie wykonana i z bogatą treścią powinna znaleźć się w każdej dziecinnej bibliotece - nawet przedszkolaka, a następnie starszaka, który będzie już sam próbował czytać super wierszyki.
Idealna do czytania przed snem lub podczas zabawy, która przyniesie dzieciom dużo radości i wiedzy.
Autor w bardzo umiejętny sposób zawarł w wierszach pytania do dzieci, dzięki czemu ich jeszcze bardziej przyciąga ich uwagę i skupia na treści.

~~~~~~

Ocena: 10/10
Liczba stron: 32
Okładka : miękka
~~~~~~~~~~~~~~

Gorąco polecam Wam książkę, którą znajdziecie oczywiście na stronie wydawnictwa

Serdecznie dziękuje Wydawnictwu Psychoskok oraz Autorowi za możliwości przeczytania.

Wierszyki czyta się lekko i...

"Zwierzaki i super dzieciaki" autorstwa Tomasza Piekarskiego to zbiór przyjemnych dla ucha jak i oka rymowanych wierszy zdobionych ciekawymi rysunkami. Dodatkowym atutem jest papier, który jest miły w dotyku, a małe dłonie nie mają problemu ze zmianą stron i wyborem rymowanki. W ostatnim czasie jest to jedna z najczęściej czytanych przez nas książek. Bawi jak i uczy. Spytacie czego mogą uczyć humorystyczne rymowanki? Przede wszystkim szacunku dla zwierząt i świata przyrody. Autor pokazuje małemu czytelnikowi jak ludzie nie powinni się zachowywać i jak te zachowanie odbierają inni. Jeżeli stawiacie tak jak ja na nauke poprzez zabawę zapraszam do wspólnego czytania.

Tomasz Piekarski Zwierzaki i super dzieciaki Zobacz więcej