Tomasz Piekarski Wydawnictwo: Psychoskok wierszyki, piosenki
9788381194365
Psychoskok
wierszyki, piosenki
9788381194365

"Zwierzaki i super dzieciaki" to wyjątkowa książka dla dzieci, która zawiera w sobie zbiór bardzo wesołych rymowanek o zwierzętach i dzieciach. Każda rymowanka opowiada o jednym zwierzęciu opowiadając o jego cechach lub zachowaniu - dzięki temu w fajny i przyjemny sposób poszerzamy wiedze naszych dzieci na temat otaczającego nas świata.

Wierszyki czyta się lekko i...

"Zwierzaki i super dzieciaki" autorstwa Tomasza Piekarskiego to zbiór przyjemnych dla ucha jak i oka rymowanych wierszy zdobionych ciekawymi rysunkami. Dodatkowym atutem jest papier, który jest miły w dotyku, a małe dłonie nie mają problemu ze zmianą stron i wyborem rymowanki. W ostatnim czasie jest to jedna z najczęściej czytanych przez nas książek. Bawi jak i uczy....

Tomasz Piekarski Zwierzaki i super dzieciaki Zobacz więcej