Billy, Alfred and General Motors

general motors motoryzacja historia
motoryzacja
angielski
general motors motoryzacja historia

Rewelacyjnie napisana książka pokazująca historię powstania i rozwoju General Motors (i marek podległych jak Chevrolet czy Cadillac, a także konkurencji: Ford, Chrysler).
Książka jest bogata w detale, zarówno te techniczne (pokazujące jak się auta zmieniały, jakie nowinki były sukcesywnie wprowadzane i stawały się standardem w całej branży motoryzacyjnej), jak i te...

• Anglojęzyczne
  • Motoryzacja