Wędrując linią życia

Miya Tokokura Wydawnictwo: Kotori Seria: Boys Love komiksy
Life 線上の僕ら (Life Senjou no Bokura)
Anna Piechowiak
Kotori
manga yaoi dramat romans okruchy życia 18+
Life 線上の僕ら (Life Senjou no Bokura)
komiksy
Anna Piechowiak
Boys Love
manga yaoi dramat romans okruchy życia 18+

Na półkach: , , , ,

Czytałam ją, zanim ukazała się w Polsce, i umarłam z radości, kiedy dostałam ją do rąk fizycznie. It's my precioussss...Jest wiele doskonałych mang yaoi, ale ta jest wyjątkowa, między innymi dlatego, że akcja nie kończy się w chwili powstania związku. Tylko nie mogę jej za często czytać, bo zaraz zaczynam płakać...:(

Na półkach: , , , , ,

Przeurocze! Chyba najlepsza manga yaoi, jaką do tej pory przeczytałam. Bardzo podobało mi się to, że zawarte było tutaj całe ich życie. I to zakończenie!

Nie miałam wobec tej mangi żadnych oczekiwań, a tymczasem okazała się cudowna. Polecam całym sercem, tylko ostrzegam - trzeba mieć pod ręką paczkę chusteczek.

Wzruszające, i piękne zarazem.

Na półkach: , , , , ,

Przepiękna historia i oficjalnie pierwsza manga, na której zakończeniu się wzruszyłam i popłakałam. Przeczytana jeszcze przed wydaniem w Polsce, więc jeszcze raz dziękuję wydawnictwu za wydanie. Na pewno będę do niej wracać wielokrotnie.

Dyskusje

• Manga
  • Mangi
  • 2019
  • 2020
  • Mangi 2020
  • [kategoria] Komiks

Dodaj cytat z książki Wędrując linią życia