Dyskusje o książce Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
W ten weekend będę śnić na jawie Jaśminowe sny   Jaśmina od snów Jaśmina od snów
11 tyg. temu
Z lekkim opóźnieniem - dziękuję  😉
28 tyg. temu
Opowiadania, które warto przeczytać – krótkie formy na lato (i nie tylko)
Dorzucę O'Henry'ego absolutnego mistrza opowiadań, niestety zapomniany, a co gorsza, jego opowiadania krążą po necie bez podania autora 😕 No i oczywiście nasz Zajdel - bardzo lubię zbiorek "Dokąd jedzie ten tramwaj", ale opowiadań jest więcej, po prostu trzeba poszperać w antologiach albo wygrzebać na strychu serię "Stało się jutro"
45 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
Maggie O'Farrell wyróżniona Women's Prize for Fiction za powieść „Hamnet“
@ma-ruda - nawet jesli, to co z tego wynika? Musza byc koniecznie parytety? Skad wiesz, ze nie bylo powodu, ze lista wygladała akurat tak. Feministki są przewrażliwione i wszedzie doszukuja sie patriarchatu im rzekomo urągającego.
Czytamy w weekend
Dość szybko się muszę więc czytam tylko kilka rozdziałów z danej książki w tygodniu. Z drugiej strony mam sporo czasu na czytanie więc czytam sporo książek naraz.
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne