Kot jaki jest, każdy widzi

Izabella Jarska Wydawnictwo: Self Publishing satyra
2018-12-14
2011-01-31
Self Publishing
satyra
2018-12-14

Wszystko co dla kotów i o kotach zrobione z miłością .... oceniam pozytywnie :-) Sympatyczna książeczka. Obowiązkowa w biblioteczce każdego kociarza.Rzecz jasna, że posiadam. No, chyba troszkę skłamałam, bo na powieści z Kleo w tle jednak się zawiodłam...

Śmieszna, ale i z życia wzięta. Polecana miłośnikom kotów oraz tym, którzy na obsłudze kota nie znają się wcale :)

Książeczka obowiązkowa dla każdego miłośnika kotów. Równie zabawna jak prawdziwa - jako właścicielka kota podpisuję się pod każdym zdaniem. Szkoda tylko, że taka krótka - obiecująco brzmi jednak "cdn..." na ostatniej stronie. Nie mogę się doczekać :)

Przezabawna książeczka bezlitośnie krytykująca kocią naturę. Jednak trudno doszukać się w niej złośliwości - miłość do kotów wyziera z każdego zdania, a kot jaki jest, każdy widzi. Dawno się tak nie uśmiałam! :D

• Koty
  • 366 książek w 366 dni (2016)
  • Na domowej półce
  • Ga-gatti
  • Kici kici

Dodaj cytat z książki Kot jaki jest, każdy widzi