Kup teraz - 11 ofert w cenie od 19.81 zł do 25.73 zł

Małgorzata Żółtaszek Wydawnictwo: Poradnia K pozostałe
Poradnia K
pozostałe

Bez telewizora i komputera 
Wakacje to czas wolny dla dzieci, ale nie zawsze dla rodziców. Dzieci uwielbiają podpatrywać i naśladować dorosłych. Tak jak Psotka i Basałyk, którzy postanawiają tak jak mama i tata pójść do pracy. Na podstawie zasłyszanych rozmów budują biuro w korporacji, otwierają salon piękności, zatrudniają się na poczcie. Pracują w szpitalu, galerii...

• Samodzielne

Dodaj cytat z książki Basałyk i Psotka idą do pracy cz. I i II