Dyskusje o książce Jezioro

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
3 tyg. temu
Plany czytelnicze - styczeń 2024
@Babi Dzięki :) Chociaż to nic specjalnego ;) U mnie to oznacza lekko poniżej miesięcznej średniej, bo akurat miałam sporo pracy i mniej czasu na czytanie. #szczęśliwi_książek_nie_liczą
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
@ajeczka83 przeczytałam łącznie trzy książki autora i Diabeł w Białym Mieście jest wg mnie najlepszy, ponieważ książka jest napisana w formie kryminału. Z kolei Tragedia LusitaniiGrom z jasnego nieba są typową literaturą...
14 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Pokazuje 6 z 20