Opowieść o rzeczce Rwącej Pachnącej i dolince szczęściem płynącej

Joanna KopplingerGrzegorz Mostowicz-Gerszt Wydawnictwo: Novae Res literatura dziecięca
Novae Res
środowisko ochrona środowiska
literatura dziecięca
środowisko ochrona środowiska

Grzegorz Mostowicz Gerszt jest znanym, choć niedocenionym aktorem, którego możemy zobaczyć w serialu "M jak miłość". Oprócz roli w szlagierowej produkcji telewizji Polskiej Gerszt występował w wielu filmach i serialach. Ze względu na specyficzną urodę wybierany jest zazwyczaj do ról przestępców i gangsterów. Czy ktoś o tak "przerażającej" aparycji może napisać dobrą książkę...

Ekologia i dbanie o przyrodę to bardzo ważna sprawa i warto, by dzieci wiedziały już o tym od najmłodszych lat. Bo, jakby nie było, dbając o przyrodę, dbamy tak na prawdę o nas samych i nasze zdrowie.
Myślę, że potrzebne są takie publikacje dla dzieci, które to uświadamiają, bo przecież bycie przyjacielem przyrody nie jest trudne - trzeba tyko chcieć.
W tej książce mamy...

"Opowieść o rzeczce Rwącej Pachnącej i dolince szczęściem pachnącej", to wspaniała bajka z bardzo mądrym przesłaniem. Z lektury młody czytelnik dowie się, że zanieczyszczenia, które produkuje człowiek, mają bardzo zły wpływ na środowisko oraz na rośliny i zwierzęta, które w nim żyją. Dbanie o przyrodę jest bardzo istotne, w końcu sami jesteśmy jej częścią! Jeśli chcemy być...

• Martyna i Juliusz
  • Recenzenckie