Minuta za minutą

Joanne Moody Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida biografia, autobiografia, pamiętnik
Minute by minute
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788377520734
Agata Raczyńska
uzdrowienie

Niesamowita historia i do czytania bardzo potrzebne są chusteczki... Ile bólu może znieść jeden człowiek, jak bardzo bezradna jest nasza zaawansowana medycyna, jak zmienia się charakter człowieka pd wpływem cierpienia..... Naprawdę mocne! Choroba nerwu sromowego uniemożliwiła kobiecie normalne życie na wiele, wiele lat. Po powrocie do zdrowia napisała tę książkę. Polecam.

Dodaj cytat z książki Minuta za minutą