Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech. Tom I

Okładka książki Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech. Tom I
Gregor Kocot Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. biografia, autobiografia, pamiętnik

więcej Więcej

!!!Recenzja!!!

Utrata wiary oraz alkoholizm dość często idą ze sobą w parze, a nieliczni potrafią otrząsnąć się z tego tragicznego położenia. Najczęściej połączenie tych dwóch poważnych problemów skutkuje jeszcze powstaniem szeregu innych konsekwencji, w tym: utraty rodziny, braku prawdziwych przyjaciół, braku pracy, czy prawa jazdy. Trzeba odnaleźć w sobie wiele energii,...

Na półkach: , , , ,

Jeśli do tej pory uważasz, że dobro i zło to tylko pojęcia, a Bóg i Szatan to twory abstrakcyjne, które, choć istnieją, to nie mają realnego wpływu na życie człowieka i nie ingerują w nie, to po lekturze tej książki ten pogląd z pewnością się zmieni o sto osiemdziesiąt stopni

Gregor Kocot postanowił podzielić się z czytelnikami historią swojego życia i nie byłoby w tym...

• Świetne poradniki
  • Recenzje
  • Książki psychologiczne, które moim zdaniem warto przeczytać
  • Psychologiczne
  • Psychologia
  • Przejrzeć

Gregor Kocot Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech. Tom I Zobacz więcej