Armoured Guardsmen. A War Diary, June 1944 - April 1945

wspomnienia DWS pamiętniki żołnierzy czołgiści front zachodni
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
wspomnienia DWS pamiętniki żołnierzy czołgiści front zachodni

Absolutnie genialne, pisane z typowo (moim zdaniem) angielskim poczuciem humoru i swego rodzaju sportowego podejścia do wojny. Autor był dowódcą czołgu i jego opisy tego jak traktowała ów pojazd załoga, jak wyglądała walka z Niemcami są absolutnie genialne. W książce mamy kilka absolutnie genialnych opisów i uwag jak to jak to Niemcy godzinami próbują odzyskać z pola walki...

więcej mniej