Blizej, niż się wydaje

Okładka książki Blizej, niż się wydaje
Piotr Napiwodzki Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów W drodze Seria: Alfa i Omega religia
religia
Alfa i Omega
Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów W drodze
2010-01-01
2010-01-01
Eschatologia Millenaryzm nadzieja przyszłość wiara Kościół

Okładka książki Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciech Bonowicz, Halina Bortnowska, Andrzej Bursa, Tadeusz Gadacz, Patryk Hardziej, Józefa Hennelowa, Jerzy Illg, Dominika Kozłowska, Józef Majewski, Anna Mateja, Piotr Napiwodzki, Bronka Nowicka, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Michał Zabdyr-Jamróz
Ocena 7,0
Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciec...

Autor zwraca uwagę na coś, co nurtowało mnie już od dawna: wspólnotowy wymiar nadziei i wiary, tu w kontekście spraw ostatecznych. Myślę, że to istotny głos, balansujący dominujący indywidualizm przeżywania wiary.

Dodaj cytat z książki Blizej, niż się wydaje