Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.15 zł do 51.97 zł

Franciszek Papież Wydawnictwo: Znak religia
Znak
religia
2018-03-20

Dla każdego, kto nie chce mieć serca z kamienia, by cisnąć nim w drugiego człowieka.

Bardzo lekka I przyjemna ksiażka, z której możemy wynieść wiele wartościowych rad. Papież Franciszek wypowiada się na temat relacji między ludźmi starszymi a ludźmi młodymi, Sugeruje najważniejsze problemy I ich rozwiazania pokazujac pokolenie młodych jako ludzi odpowiedzialnych za los świata. Po przeczytaniu byłam bardzo zadowolona, goraco polecam!

Nie byłem fanem Papieża Franciszka i pod wieloma względami podchodziłem z rezerwą albo z niechęcią do jego słów czy wypowiedzi.
Ta książka - wywiad jest głównie dla młodych i o młodych w dzisiejszym świecie.
Młodość to temat przewodni,ale nie jedyny.
Papież porusza problemy współczesnego świata,od tego czym jest władza i podaje 15 chorób jakie trawi naszą władzę, ale i...

Bardzo ciekawa książka o wartościach i nie tylko papieża Franciszka. Jest tutaj sporo wiedzy ukrytej między wierszami.

2074

Z punktu polskiego katolika będzie tam wiele rzeczy bulwersujących i wywrotowych. Z punktu widzenia etyka znajdziemy tu sporo skostniałości i brnięcie w dziwny sposób myślenia. Zabrakło mi wyjaśnień, co Franciszek chce zrobić z pedofilami i mordercami w strukturach kościelnych. Dla mnie dużo gadania o niczym

• Moje
  • 2018
  • Bóg
  • 2020
  • Wiara/religia/etyka
  • Religijna

Dodaj cytat z książki Bóg jest młody