Okładka książki Why Do Men Have Nipples? Hundreds of Questions You'd Only Ask a Doctor After Your Third Martini Billy Goldberg, Mark Leyner
Billy GoldbergMark Leyner Wydawnictwo: Three Rivers Press zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Three Rivers Press
2005-07-26
2005-07-26
humor zdrowie medycyna

Okładka książki Dlaczego oni zasypiają tuż po? Jeszcze więcej pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po trzeciej whisky z cytryną. Billy Goldberg, Mark Leyner
Dlaczego oni z... Billy Goldberg, Mar...
Okładka książki Po co facetom sutki? Setki pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po kilku głębszych Billy Goldberg, Mark Leyner
Po co facetom ... Billy Goldberg, Mar...

Nie porwała mnie. Dla mnie czytało się jakby autorzy nie mogli się zdecydować czy pisać na poważnie czy nie i wyszło trochę tak, trochę tak.
Transkrypt ich wiadomości w ogóle według mnie był zbędny.

Transkrypt ich wiadomości w ogóle według mnie był zbędny.

Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny. Może bardziej dziwne pytania dotyczące człowieka :D

• Nauka
  • Po angielsku