Mechanizm i granice weryfikacji sądowoadministracyjnej a normy prawa administracyjnego i ich konkretyzacja

Marcin Kamiński Wydawnictwo: C. H. Beck nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
C. H. Beck
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-02-26
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Politeja. Vol. 43 (2016) Maciej Bachryj-Krzywaźnia, Anna Duda, Mirosław Dymarski, Józef M. Fiszer, Katarzyna Idźkowska, Agnieszka Kamińska, Marcin Kamiński, Agnieszka Kastory, Roman Kisiel, Wiktor Marzec, Cześnik Mikołaj, Maciej Milczanowski, Kamil Mroczka, Tomasz Młynarski, Andrzej Polus, Mirosław Sadowski, dr Monika Sawicka, Dominik Sieklucki, Anna Skrzypek, Paweł Ścigaj, Marek Świstak
0,0
Politeja. Vol.... Maciej Bachryj-Krzy...
Okładka książki Postępowanie administracyjne Anna Golęba, Marcin Kamiński, Tadeusz Kiełkowski, Hanna Knysiak-Molczyk, Tadeusz Woś
4,9
Postępowanie a... Anna Golęba, Marcin...