Mechanizm i granice weryfikacji sądowoadministracyjnej a normy prawa administracyjnego i ich konkretyzacja

Marcin Kamiński Wydawnictwo: C. H. Beck nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
C. H. Beck
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-02-26
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Politeja. Vol. 43 (2016) Józef M. Fiszer, Maciej Milczanowski, Agnieszka Kastory, Mirosław Sadowski, Mirosław Dymarski, Andrzej Polus, Marcin Kamiński, Tomasz Młynarski, Wiktor Marzec, Paweł Ścigaj, Maciej Bachryj-Krzywaźnia, dr Monika Sawicka, Anna Duda, Marek Świstak, Cześnik Mikołaj, Anna Skrzypek, Agnieszka Kamińska, Dominik Sieklucki, Kamil Mroczka, Roman Kisiel, Katarzyna Idźkowska
0,0
Politeja. Vol.... Józef M. Fiszer, Ma...
Okładka książki Postępowanie administracyjne Tadeusz Woś, Hanna Knysiak-Molczyk, Anna Golęba, Marcin Kamiński, Tadeusz Kiełkowski
4,9
Postępowanie a... Tadeusz Woś, Hanna ...