Dramat Afganistanu: XX wiek

historia
PROMOHISTORIA - Histmag.org
2018-02-20
2018-02-20
historia Azja Środkowa Afganistan talibowie ZSRR interwencja w Afganistanie wojna w Afganistanie historia Afganistanu Pasztuni Pakistan Osama bin Laden

Przeczytałem kontynuację Dramat Afganistanu i mam podobne odczucia jak do poprzedniej części opracowania. Autor w pełni pokazuje ten sam warsztat pisarski co poprzednio, zarówno jeśli chodzi o dobre jak i złe strony... Pomimo to, warto przeczytać

Dodaj cytat z książki Dramat Afganistanu: XX wiek

Ciekawostki historyczne