Mój zegar TIK - TAK

Okładka książki Mój zegar TIK - TAK
praca zbiorowa Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal Seria: Jakie to łatwe interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
12 str. 12 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Jakie to łatwe
TINY TOTS CLOCK BOOK: CLOCK
Grupa Wydawnicza Foksal
2015-01-01
2015-01-01
12 min.
zegar mój zegar mój zegar tik - tak tik-tak tik - tak

więcej Więcej

Zaskakująco cenna książeczka dla malutkich dzieci. Ten tytuł zainteresuje zarówno dwulatka pod kątem estetycznych i zrozumiałych ilustracji, ale również zachwyci czterolatka, który dzięki zegarowi sam ustawi wskazówki na odpowiednią godzinę, w zależności od akcji w książeczce.
Historia jest prosta - mały miś spędza z mamą dzień. Razem jedzą posiłki, bawią się i spędzają...

• Maluchów
  • Książki moich dzieci
  • Dla dzieci nauka i albumy

Dodaj cytat z książki Mój zegar TIK - TAK