Hanako, duch ze szkolnej toalety #2

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #2
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 2) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 2)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2020-12-28
2020-12-28
Data 1. wydania:
2020-03-17
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone szkolne życie romans shounen manga

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Równie ciekawa jak pierwsza część, choć tajemnica Hanako nadal nie rozwiązana. W drugim tomie mamy nowe przygody, które są zarówno zabawne jak i trochę straszne. Trochę lepiej poznajemy naszych bohaterów, pojawiają się także nowe postacie, choć na razie są tylko zarysowane.
Polecam.

Uwielbiam, pękałam ze śmiechu przy niektórych scenach i wzruszałam się przy innych. Piękne, cudowne, urocze, zabawne. Ogromnie polecam, jedna z moich ukochanych mang.

Nic dodać, nic ująć. Poznajemy dalsze przygody Hanako, Nene Yashiro i braci Minamoto. Manga jest niesamowicie wciągająca i świetnie napisana. Kreska jest niesamowita zresztą tak samo jak w poprzednim tomie!

Jeszcze lepszy od pierwszego tomu!
Polecam i miłego dnia :)

• Mangi