Bishoujo Senshi Sailor Moon Genga-shuu Vol. III

Okładka książki Bishoujo Senshi Sailor Moon Genga-shuu Vol. III
Naoko Takeuchi Wydawnictwo: Kōdansha Cykl: Bishoujo Senshi Sailor Moon Artbook (tom 3) albumy
albumy
Bishoujo Senshi Sailor Moon Artbook (tom 3)
美少女戦士セーラームーン 原画集Vol.3
Kōdansha
1996-10-05
Data 1. wydania:
1996-10-05
japoński
artbook manga sailor moon

Kolejny zbiór ładnych ilustracji, tym razem więcej jest ilustracji samych bohaterek.

Dodaj cytat z książki Bishoujo Senshi Sailor Moon Genga-shuu Vol. III