Dyskusje o książce Proces

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Less is more, czyli bogactwo treści w mikrej objętości
A nie chodzi przypadkiem, by odpowiednie dać rzeczy słowo? Nie za dużo, ale i nie za mało? Nie za mocno, nie zbyt śmiało? By nam dobrze się czytało? Byśmy czasu nie tracili, byśmy ukontentowani byli? Poruszeni, rozbawieni, rozzłoszczeni treścią jakąś, by po prostu było JAKOŚ?!? (za czesdochowszczyznę przepraszam, miewam takie narowy 😉)
1 rok temu
Prezentownik świąteczny. Propozycje prezentów: literatura piękna
Sporo fajnych książek. Miasto niedźwiedzia trafia na moją listę. Nie znam książek autora, ale historia Mężczyzny o imieniu Ove jest świetna. Może w takim razie przygodę z autorem zacznę od Miasta niedźwiedzia? I żeby nie było, że artykuł to prezentownik, to potraktujmy to jako prezent gwiazdkowy dla samej siebie 😄
3 lata temu
Czytamy w weekend
Zaczynam książkę której jestem bardzo ciekawa  Przez
3 lata temu
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
Czytelnicze podsumowanie 2019 roku
W 2019 roku przeczytałam 12o książek Najbardziej pochłonęła mnie twórczość:  Anna Todd  Mia Sheridan  Abbi Glines Najbardziej w pamięć zapadły mi:  Czereśnie zawsze muszą być dwie  Milion nowych chwil  Jeszcze się kiedyś spotkamy
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
Pokazuje 6 z 14
Zobacz kolejne