Wrocław? Ciekawe dlaczego?

Arkadiusz Förster literatura podróżnicza 56 str.
StudioEMKA
literatura podróżnicza
wrocław miasto ciekawostki historia pytania przewodnik

StudioEMKA
literatura podróżnicza
wrocław miasto ciekawostki historia pytania przewodnik

Porównaj ceny i

Wybieracie się do Wrocławia? Mieszkacie we Wrocławiu? Nie ma to żadnego znaczenia. Każdy z Was znajdzie w książce Arkadiusza Förstera coś, co go zaciekawi. Sam mieszkam we Wrocławiu od urodzenia i wydawało mi się, że dobrze znam moje miasto. Jednak podczas lektury "Wrocław? Ciekawe dlaczego?" parę razy trafiłem na fakty, o których nie miałem pojęcia. Jeśli chcecie poznać...

• Vratislaviana

Dodaj cytat z książki Wrocław? Ciekawe dlaczego?