Pan Cylinderek

Margarett Borroughdame Wydawnictwo: MB BOOKS literatura dziecięca
MB BOOKS
literatura dziecięca
2017-05-18

Bardzo chętnie sięgam po książki skierowane do młodszych czytelników, bo mogę czytać je razem z dzieckiem. Kiedy dowiaduję się z opisu o tym, że zawierają w sobie wartościowe przesłanie to wiem, że się nie zawiodę. Właśnie tak było z tą pozycją. O autorce słyszałam, ale jak dotąd nie znałam jej twórczości. Cieszę się, że w końcu to nadrobiłam.

Tytułowy Pan Cylinderek...

• Książki dla dzieci