Dieta Stwórcy

Jordan S. Rubin Wydawnictwo: zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2007-01-01

Niedawno przeczytałam książkę „Dieta Stwórcy” i muszę przyznać, że jest to pozycja która pozytywnie mnie zaskoczyła. Większość książek o tej tematyce skupia się na tym, aby zaprezentować konkretną dietę, a ich czytelnicy otrzymują wskazówki do rygorystycznego jej przestrzegania. Skutki tego są takie, że w trakcie stosowania diety spada nasza masa ciała, czujemy się lepiej...

• Przeczytane 2012
  • Zdrowie