Henri Michaux dzieło wyobraźni. "Okres zielony" 1922-1927

Wacław Rapak Wydawnictwo: językoznawstwo, nauka o literaturze
2014-01-01
Henri Michaux Wacław Rapak surrealizm literatura francuska Uniwersytet Jagielloński UJ
językoznawstwo, nauka o literaturze
2014-01-01

Okładka książki Auteur, personnage, lecteur dans les lettres dexpression française Maciej Abramowicz, Jadwiga Bodzińska, Marzena Chrobak, Maria Gubińska, Adam Jarosz, Krzysztof Jarosz, Stanisław Jasionowicz, Monika Karcz-Napieraj, Edyta Kociubińska, Aleksandra Komandera, Anna Kricka, Monika Kulesza, Anna Ledwina, Mirosław Loba, Regina Lubas-Bartoszyńska, Krystyna Modrzejewska, Alicja Paszkowska, Maja Pawłowska, Joanna Pychowska, Andrzej Rabsztyn, Wacław Rapak, Maja Saraczyńska, Barbara Sosień, Petruţa Spânu, Przemysław Szczur, Paulina Tarasewicz, Magdalena Wandzioch, Ewa Małgorzata Wierzbowska, Tomasz Wysłobocki, Izabella Zatorska, Ewa Łukaszyk
0,0
Auteur, person... Maciej Abramowicz, ...