Auteur, personnage, lecteur dans les lettres d'expression française

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Anthropos? Agnieszka Chwieduk, Zbigniew Kadłubek, Anna Kapusta, Tomasz Kozłowski, Aleksandra Kunce, Jacek Kurek, Joanna Laskowska, Jacek Mikołajczyk, Beata Nowacka, Grzegorz Olszański, Justyna Tymieniecka-Suchanek, Ewa Łukaszyk
Ocena 7,0
Anthropos? Agnieszka Chwieduk,...
Okładka książki Historia literatur iberoamerykańskich Nina Pluta, Ewa Łukaszyk
Ocena 7,2
Historia liter... Nina Pluta, Ewa Łuk...