Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę

Okładka książki Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę
Yvette Żółtowska-Darska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: #SUPERHEROSI biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
#SUPERHEROSI
Burda Publishing Polska
2016-09-28
2016-09-28
Neymar biografia dla dzieci futbol

Niby ok ale zbytnio się przeciągała - szczególnie dziecku - za dużo średnio istotnych i mało ciekawych szczegółów. Tej autorki, zdecydowanie lepsze biografie C. Ronaldo i Messiego.

Bardzo ciekawa książka.

Neymar dla dzieci

Dzięki wydawnictwu Egmont i znanej dziennikarce Yvette Żółtowskiej - Darskiej, najmłodsi fani FC Barcelony oraz Neymara mogą poznać historię swojego ukochanego klubu oraz idola! Powstała bowiem biografia Brazylijczyka dla dzieci!

Książka jest biografią dla najmłodszych fanów piłki nożnej, Barcelony i Neymara. Dowiadujemy się jakie wartości w życiu...

• Dla dzieci i z dziećmi
  • 2016
  • Wakacje 2020
  • 2020
  • 2016
  • 2019
  • Biografie

Dodaj cytat z książki Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę