Europa według Korwina

Okładka książki Europa według Korwina
Janusz Korwin-Mikke Wydawnictwo: Biblioteka Wolności Seria: Biblioteka Wolności publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Wolności
Biblioteka Wolności
2016-01-01
2016-01-01
9788361935667

Daję ocenę dobry tylko ze względu na świetne teksty autora. Forma wydania książki naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze jest to tylko i wyłącznie zbiór felietonów związanych z tematyką państw Europy, Unią Europejską i w mniejszym stopniu USA. Pół biedy, gdyby te felietony były pisane specjalnie pod ten konkretny tytuł, ale są to przedruki z dwutygodnika "Najwyższy Czas". Gdybym był regularnym czytelnikiem tego czasopisma czułbym się lekko oszukany. Po drugie liczne literówki sprawiają wrażenie, że wydawcy nie chciało się nawet czytać i poprawiać artykułów z "NCZ". Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia tego typu wpadka ludzi z wydawnictwa Biblioteka Wolności.

Dodaj cytat z książki Europa według Korwina