Jak radzić sobie ze złością i kaprysami. 35 ćwiczeń dla dzieci w wieku 3-10 lat

Gilles Diederichs Wydawnictwo: Jedność poradniki dla rodziców
Monika Szewc-Osiecka
Jedność
poradniki dla rodziców
Monika Szewc-Osiecka

Całkiem ciekawa pozycja. Zawiera dwa typy ćwiczeń: pomagające fizycznie rozładować złość oraz podnoszące świadomość dziecka.
Całośc podzielona pod względem grup wiekowych wraz ze wskazówkami gdzie najlepiej jest wykonywac dane ćwiczenie - w domu czy na zewnątrz.

Znalazłam tam ćwiczenia bardzo przydatne i takie, które mnie rozczarowały. Większość - zwłaszcza tych...

• Psychologia
  • 2018