Animal Man 02: Animal vs. Man

Okładka książki Animal Man 02: Animal vs. Man
Travel ForemanJeff Lemire Wydawnictwo: DC Comics Cykl: Animal Man (tom 2) komiksy
komiksy
Animal Man (tom 2)
DC Comics
2013-01-15
Data 1. wydania:
2013-01-15
angielski
komiks dc

Okładka książki Terminator #02: Gra końcowa. Dolina Śmierci Guy Davis, Alan Grant, Jackson Guice, Steve Pugh, James Robinson, Mel Rubi, Frank Teran
Ocena 6,0
Terminator #02... Guy Davis, Alan Gra...
Okładka książki 2020 Visions Jamie Delano, Richard Kadrey, Warren Pleece, Steve Pugh, Frank Quitely, James Romberger, James Sinclair
Ocena 8,0
2020 Visions Jamie Delano, Richa...
Okładka książki Wojna Robinów Lee Bermejo, Ray Fawkes, Mikel Janin, Tom King, Steve Pugh, Khary Randolph
Ocena 6,2
Wojna Robinów Lee Bermejo, Ray Fa...
Okładka książki Robin War Adam Archer, Lee Bermejo, Jorge Corona, Ray Fawkes, Javier Fernandez, Raul Fernandez, Brendan Fletcher, Patrick Gleason, Andres Guinaldo, Mikel Janin, Tom King, Scott Lobdell, Alvaro Martinez, Alain Mauricet, Scott McDaniel, Micuel Mendonca, Will Pfeifer, Steve Pugh, Khary Randolph, Tim Seeley, Walden Wong, Carmine di Giandomenico
Ocena 7,0
Robin War Adam Archer, Lee Be...