Dyskusje o książce Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów hellenistycznych

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
Czytamy w weekend
Myszko polecam Makową spódnicę!!! Warto przeczytać. Klimatyczna, inna niż wszystkie, wciągając...Ja miałam wątpliwości bo lubię raczej bardziej współczesne książki ale jednak ta mnie nie zawiodła i jest nawet wątek kota...co uwielbiam 😁 gorąco polecam!!
Polecane książki historyczne
Jeżeli jesteś jak ja laikiem, to polecam:    Starożytny Rzym. Od Romulusa do Justyniana Starożytny Rzym. Od Romulusa do Justyniana    Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów hellenistycznych Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów...
Czytamy w weekend
Na chwilę oderwałam się od Nory Roberts i jej znakomitej serii z porucznik Eve Dallas. Ale i tak zostaję przy literaturze kobiecej.Mam za sobą 1/3 pozycji  Jestem żoną szejka Jestem żoną szejka a jeśli starczy czasu wezmę się za  Niania w Nowym Jorku Niania w Nowym...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie
6 lata temu