Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja

Okładka książki Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja
Robert Stępowski Wydawnictwo: Słowa i Myśli biznes, finanse
biznes, finanse
Słowa i Myśli
2016-04-14
2016-04-14
komunikacja marketingowa digital marketing e-marketing trendy marketing mobile marketing content marketing Stępowski

Książka beznadziejna. Pierwsza połowa- lanie wody, brak konkretów bablanina w stylu: content marketing i obecność w wyszukiwarkach jest ważna, przygotuj wartościowe i angażujące treści. Zero konkretów, same ogolniki. Jaka będzie ta komunikacja marketingowa w 2030 r. tego tez sie nie dowiemy, bo nawet połowa osób z wywiadów w 2 części książki mówi wprost, że to za długi czas, żeby prognozować. Także książki w żadnym wypadku nie polecam, zmarnowany czas i pieniądze.

Największą zaletą tej książki jest jej druga część, czyli wywiady z ekspertami.

Ogromną jej wadą, która tak naprawdę może zniechęcić zupełnie i skłonić do odłożenia na półkę, jest przegadana pierwsza połowa. Lanie wody, mnóstwo ogólników, a to, co mnie najbardziej irytowało, to przerośnięte ego autora, wylewające się z co drugiego zdania.

Ktoś, kto kupuje tę książkę, na pewno nie robi tego z chęci głębszego poznania postaci "autora". To nie jest żaden klasyk literatury, żeby z wypiekami na twarzy czytać o całym procesie twórczym i dylematach "pisarza".

Największą zaletą tej książki jest jej druga część, czyli wywiady z ekspertami.

Ktoś, kto kupuje tę książkę, na...

"Dzisiaj napiszę Wam kilka słów na temat ciekawej pozycji wydawnictwa Słowa i Myśli, którą miałam przyjemność niedawno przeczytać. Komunikacja Marketingowa 2030 autorstwa Roberta Stępowskiego to próba odpowiedzi na pytanie jak będzie wyglądała komunikacja marketingowa w roku 2030. Odpowiedź okazuje się jednak niełatwym zadaniem, bo ciężko jednoznacznie wskazać, jak bardzo zmienią się nasze realia w przeciągu 14 kolejnych lat."

[...]

Komunikacja marketingowa 2030 to świetna książka regulująca podstawowe definicje i trendy, które już zaczynają być aktualne. To także świetna książka, która pokazuje, co w najbliższym czasie będzie modne, popularne i na czym specjaliści powinni skupić swoją uwagę. [...]

Raczej nic odkrywczego, zaskakującego, intrygującego tutaj nie ma. Może te trzy lata temu tak, teraz - raczej nie warto czytać.

Dodaj cytat z książki Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja