Jerry z wysp. Prawdziwa psia opowieść

Okładka książki Jerry z wysp. Prawdziwa psia opowieść
Jack London Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Klasyka literatury amerykańskiej klasyka
klasyka
Klasyka literatury amerykańskiej
Jerry of the Islands: A True Dog Story
Wydawnictwo CM
2019-03-12
2019-03-12
Data 1. wydania:
2002-02-01
pies wyspa literatura amerykańska literatura XX w.

Okładka książki Classic Science Fiction Jack London, H.P. Lovecraft, Fitz-James O'Brien, Charlotte Perkins Gilman, Edgar Allan Poe, Juliusz Verne, Stanley Grauman Weinbaum, Herbert George Wells
Ocena 0,0
Classic Scienc... Jack London, H.P. L...

Spodziewałam się bardziej wzruszającego zakończenia, ale tak ogółem jest dobrze. Wydaje być trochę rasistowską książką, ale powiedzmy, że można usprawiedliwić to tym, że była pisana ponad 100 lat temu (ang. wyd. 1917). Nie widzę dużego zainteresowania tą książką, a w sumie szkoda, bo mimo wszystko umie wciągnąć.

Na wyspie Somo pies jest szkolony przez tubylcę.

• W najbliższym czasie
  • Powieść