Okładka książki Dogmatyka T.1 Wprowadzenie do teologii dogmatycznej, Traktat o Jezusie Chrystusie
Józef MajewskiGrzegorz Strzelczyk Wydawnictwo: Więź Cykl: Dogmatyka "z muszelką" (tom 1) religia
religia
Dogmatyka "z muszelką" (tom 1)
Więź
2005-01-01
2005-01-01
dogmatyka teologia religioznawstwo Jezus

Doskonała lektura dogmatyki, która wcale nie należy do łatwych dziedzin w Kościele.
Napisana została prostym i przystępnym jeżykiem dla wielu ludzi.
Polecam

Napisana została prostym i przystępnym jeżykiem dla wielu ludzi.
Polecam

Dodaj cytat z książki Dogmatyka T.1 Wprowadzenie do teologii dogmatycznej, Traktat o Jezusie Chrystusie