Dyskusje o książce O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Papież i Mussolini. Nieznana historia Piusa XI i rozkwitu faszyzmu w Europie Papież i Mussolini. Nieznana historia Piusa XI i rozkwitu faszyzmu w Europie
4 godz. temu
Litaratura Faktu / historia - bliski wschód / ameryka łacińska / reportaże
To trochę z przeczytanych przeze  mnie książek z zakresu literatury faktu (z wyłączeniem kompendiów typu "Historia ...") na zadany temat: 1) Bliski Wschód (oraz Turcja, z którą łączy się historycznie)  O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu
2 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzisiaj i jutro opalanie i rower na pierwszym miejscu (ma być słonecznie i ciepło). :) Wieczorami wracam do "Nędzników" Wiktora Hugo.
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
9 tyg. temu
6 książek, które sprawią, że pokochasz historię
No, no.  Prof. Nowak wie" skąd nasz ród" i " szuka prawdy" pisząc "Historię nie dla idiotów". " Dzieje Polski" są niezwykle  " nasze" . Niektórzy nie mogą się już doczekać 6 tomu...
17 tyg. temu
Pokazuje 6 z 31