One-Punch Man tom 3 - Plotki

Yusuke MurataONE Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: One-Punch Man (tom 3) komiksy
Onepunch-Man

7,9
Okładka książki One-Punch Man tom 16 - Dać z Siebie Wszystko Yusuke Murata, ONE
8,4
One-Punch Man ... Yusuke Murata, ONE...
Okładka książki One-Punch Man tom 15 - Ci, którzy działają w cieniu Yusuke Murata, ONE
8,3

8,1
Okładka książki One-Punch Man tom 1 - Cios pierwszy Yusuke Murata, ONE
7,7
One-Punch Man ... Yusuke Murata, ONE...

Niełatwa droga do zalegalizowania superbohaterstwa. Saiyama razem z Genosem postanawiają zarejestrować na oficjalnej liście superbohaterów. Czeka ich szeregi testów, by w końcu zaczęli być bardziej rozpoznawalni.

Ten tom zdecydowania rozbudowuje świat przedstawiony. Okazuje się, że poza Saiyamą istnieją jeszcze inni superbohaterowie, którzy na dodatek muszą też utrzymywać...

Na półkach: , , , ,

Po zabawnej końcówce poprzedniego tomiku „One-Punch Man”, miałam wielką ochotę pochłonąć następną część. Tym razem spodziewałam się, że następne rozdziały mogą być tymi zabawnymi, a reszta zejdzie na dalszy plan, lecz mimo wszystko, nie starałam się nawet na to nie nastawiać, by później nie czuć rozczarowania. Nie ma nic gorszego, jak wmówić sobie, że będzie tak, a nie...

Historii o superbohaterach jak i samych superbohaterów namnożyło się ostatnimi czasy tyle, że aż trudno za wszystkimi nadążyć. W szczególności dotyczy to produkcji filmowych jak i komiksów, które zdominowane zostały przez historie o niezwykłych osobach walczących ze złem i występkiem, za pomocą swoich supermocy,czy też supertechnologii. Ziemia co rusz jest ratowana przez...

2059

Życie i przemiana w bohatera, stawiają przed Saitamą i jego wiernym uczniem Genosem, coraz ciekawsze zadania, a zdanie egzaminów na superbohatera do nich należy. Świetne rysunki, bardzo duża dawka humoru, tylko czytać oglądając.

Nie będę rozwodzić się nad treścią czy rysunkiem, bo ilość moich gwiazdek mówi sama za siebie. Chcę tylko powiedzieć, że polskie wydanie tej mangi jest po prostu piękne, aż przyjemnie trzymać taki tomik w dłoniach, tyle w temacie.

• Manga
  • Mangi