Twoje piękne serce

Okładka książki Twoje piękne serce
Lauren ScruggsLisa Velthouse Wydawnictwo: Dreams nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dreams
2016-02-12
2016-02-12
Krzysztof Mazurek

więcej Więcej

Jestem pod głębokim wrażeniem tej książki. Oczekiwałam zaledwie zwierzeń kobiety, której życie i pojęcie piękna i wartości uległo zachwianiu z powodu okaleczenia, a otrzymałam niesamowita powieść o wierze i zaufaniu Bogu pomimo okoliczności i jak najbardziej właściwe rozumienie przymierza oraz starotestamentalnego przelewania krwi zwierząt.
Rozdziały są pisane według tego...

Porozmawiajmy o wierze, czyli bardzo osobisty komentarz,
do pewnego osobliwego poradnika

Lauren przeżyła wielką tragedię. Ta piękna, młoda kobieta, dziennikarka, obracająca się w świecie mody, założycielka LOLO Magazine, z dnia na dzień straciła to, co wydawać by się mogło, w jej świecie jest kluczowe i najważniejsze- urodę i...

• Chcę w prezencie
  • Z wiarą w tle...
  • Samodzielne
  • Zamawiam
  • Rozmyślania religijne
  • Nic ich nie zastąpi:)
  • Protestanckie

Dodaj cytat z książki Twoje piękne serce