Twoje piękne serce

Lauren ScruggsLisa Velthouse Wydawnictwo: Dreams nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krzysztof Mazurek
Dreams
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krzysztof Mazurek

Jestem pod głębokim wrażeniem tej książki. Oczekiwałam zaledwie zwierzeń kobiety, której życie i pojęcie piękna i wartości uległo zachwianiu z powodu okaleczenia, a otrzymałam niesamowita powieść o wierze i zaufaniu Bogu pomimo okoliczności i jak najbardziej właściwe rozumienie przymierza oraz starotestamentalnego przelewania krwi zwierząt.
Rozdziały są pisane według tego...

Porozmawiajmy o wierze, czyli bardzo osobisty komentarz,
do pewnego osobliwego poradnika

Lauren przeżyła wielką tragedię. Ta piękna, młoda kobieta, dziennikarka, obracająca się w świecie mody, założycielka LOLO Magazine, z dnia na dzień straciła to, co wydawać by się mogło, w jej świecie jest kluczowe i najważniejsze- urodę i...

Dyskusje

• Fakt/ Dokument
  • Szukam Ebooka 💵 🍀
  • Zamawiam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Twoje piękne serce