Angielski z Franklinem. Angielsko - polski słownik obrazkowy

Joanna RadeckaPatrycja Zarawska Wydawnictwo: Debit encyklopedie, słowniki
Debit
encyklopedie, słowniki
2007-01-01

Ostatnio dość często sięgamy po książki w języku angielskim. A przecież nasze dzieciaczki nie znają jeszcze dobrze tego języka. Tak naprawdę to dopiero są na etapie nauki. Poznają pierwsze słówka i zwroty. Starają się dobrze wymawiać usłyszane wcześniej zdania. Daleko im więc jeszcze do czytania książek po angielsku. A mimo to, gdy tylko taka lektura w obcym języku trafia...

• Debit
więcej mniej