Szkolny słownik historii Polski. Czasy porozbiorowe, 1795-1918

Okładka książki Szkolny słownik historii Polski. Czasy porozbiorowe, 1795-1918
Jerzy SkowronekBogdan Snoch Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
1997-01-01
1997-01-01
8302064289
historia Polski Skowronek Snoch rozbiory zabór rosyjski

Okładka książki Mówią wieki. Antologia tekstów 1958–2007 Władysław Bartoszewski, Jan Baszkiewicz, Marian Biskup, Maria Bogucka, Jerzy Dowiat, Aleksander Gieysztor, Jerzy Głosik, Stefan Kieniewicz, Tomasz Kizwalter, Michał Kopczyński, Stefan Maria Kuczyński, Tadeusz Łepkowski, Paweł Machcewicz, Antoni Mączak, Marian Małowist, Stefan Meller, Andrzej Nadolski, Andrzej Nieuważny, Andrzej Paczkowski, Emanuel Rostworowski, Izabella Rusinowa, Henryk Samsonowicz, Jerzy Skowronek, Paweł Sowiński, Jacek Staszewski, Jerzy Strzelczyk, Anna Świderkówna, Andrzej Szwarc, Janusz Tazbir, Tadeusz Wasilewski, Marek Węcowski, Ewa Wipszycka, Waldemar Wojnar, Andrzej Wyczański, Andrzej Zahorski, Benedykt Zientara
Ocena 7,9
Mówią wieki. A... Władysław Bartoszew...
Okładka książki Słowianie południowi i zachodni VI-XX wiek Jerzy Skowronek, Mieczysław Tanty, Tadeusz Wasilewski
Ocena 6,8
Słowianie połu... Jerzy Skowronek, Mi...