Interfejs API. Strategia programisty

2015-06-08
2015-06-08
Piotr Pilch
API interfejs poradnik programowanie

Książkę czytałem z zamiarem zapoznania się dokładnie, z czym jest API i stworzenie jakiegoś bieda projektu. Jednak autorzy już na wstępie oznajmili, że coś takiego nie będzie. Myślę, że ok. No to może coś, co umożliwi ją umieścić w trakcie tworzenia serwisu albo coś w tym stylu. Również nie. Jest to książka kierowana do menadżerów, którzy chcą wiedzieć ile da się z tego wycisnąć, aby słupki w Excelu się zgadzały na koniec miesiąca.

Dodaj cytat z książki Interfejs API. Strategia programisty