Book Up! Pobudzamy do czytania #4

Woblink
książki kultura recenzje czasopismo miesięcznik nowości
czasopisma
książki kultura recenzje czasopismo miesięcznik nowości

To pierwszy numer tego czasopisma, jaki przeczytałam.
Ogólne wrażenie - tylko dobre, gdyż zamiast licznych recenzji, jakie można bez problemu znaleźć w internecie (chociażby na LC), wolałabym wywiady z autorami, felietony i artykuły o książkach.

Interesująca jest rozmowa z Czesławem Mozilem, nie tylko o jego wspomnieniowej książce.
Tekst o prozie Orhana Pamuka polecam...

• Czasopisma
  • 2015