rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w Święta
a ja mam wolny weekend na zwolnieniu więc mam ambitne plan przeczytać  Cytrynowy sad Cytrynowy sad  Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
Czytamy w weekend
To akurat prawda. Dlatego jakoś bardzo się nie martwię, po prostu trochę mi szkoda, że nie mogę czytać tyle co dawniej.
Czytamy w weekend
Zamierzam skończyć  Nie mów nikomu oraz  Chłopiec na szczycie góry.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant