Nie mów nikomu

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
Tell no one
Zbigniew A. Królicki
Albatros
harlan coben w labiryncie kłamstw
Tell no one
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki
harlan coben w labiryncie kłamstw

Opinie [1 201]

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony czyta się szybko i przyjemnie, a z drugiej? Odnosiłam wrażenie że mimo iż akcja niewątpliwie posuwa się do przodu, to czuję jakby stała w miejscu. Może dlatego że ani razu nie poczułam jak uginają się pode mną kolana? Lektura dobra na kryminalne wieczory, jednak z gatunku tych lekkich

Pierwsze spotkanie z niezwykle znanym autorem. Książka jest nawet niezła. Nie ma tutaj ani wielkich ochów ani achów, ale też nie zauważyłem rażących błędów i potknięć. Nie ma też niedokończonych historii, masy ścieżek które w końcowym efekcie biegną donikąd. Nie tutaj tego nie ma. Jest ciekawa historia. Zagadka kryminalno- obyczajowo- psycholigiczna dająca czytelnikowi...

Ta książka to moja pierwsza przygoda z tym autorem. Na samym początku nie mogłam
"wgryść " się w fabułę, ale gdy przeszłam przez pierwsze rozdziały to poszło bardzo sprawnie. Na pewno sięgnę po kolejne książki tego autora. Polecam serdecznie.

To moja druga książka tego autora i również mnie nie zawiodła. Wciągająca i ciekawa historia. Na pewno sięgnę po dalsze książki Cobena.

Jedyna książka tego autora, którą przeczytałam. Była tak zła, że daruję sobie jakikolwiek ciąg dalszy.

Głównym plusem książki jest fakt, że bardzo mocno wciąga. Do przeczytania tak na raz. Momentami robi się skomplikowana i wręcz przekombinowana. Nie do końca kupuję całe te wyjaśnienia pod koniec. Sądzę, że można to było lepiej napisać i nie wsadzać tylu dziwnych i nierealistycznych sytuacji. Nie wiem czy polecam.

Po książkę tego autora sięgnęłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pełna akcji , zaskoczenia i wciągająca . Jak już zaczniesz , to się ciężka Ci ją odłożyć. Polecam w 100% . ☺️

Super

SPOILERY, NIE CZYTAJ, PRZED SKOŃCZENIEM KSIĄŻKI!

Szczerze mówiąc przejrzałem ją na wskroś kilka razy. Plot twist z ostatniej strony według mnie jest tragiczny i kompletnie nie ma sensu. Jak można zabić kogoś, pójść sobie na spacer, wrócić i odkryć, że ciała nie ma. I nigdy nie rozmawiać o tym ze swoją żoną. Odrzucam tę próbę odwrócenia akcji jeszcze raz o 180 stopni na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przez swoją niechęć do kryminałów i uprzedzenia do popularnych autorów, sięgając po Nie mów nikomu byłem mocno sceptyczny. Niesłusznie, jak się okazało, bo książka Cobena jest całkiem kompetentnie napisana i naprawdę wciągająca. Fabuła klei się nieźle i chociaż końcówka wydała mi się trochę przekombinowana, nie odczułem by intryga była szczególnie naciągana. Nie podoba mi...

Dyskusje

22 492