Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe.

Wojciech Werhun Wydawnictwo: WAM religia
WAM
religia
2015-06-01

W obecnych czasach ciągle się śpieszymy. Wszystko robimy w biegu, żeby zdążyć na czas. Nie mamy czasu tylko dla siebie. Na dłuższą metę takie życie jest niezwykle wyczerpujące i odbija się na zdrowiu. Kolega z pracy korzystając z urlopu wyjechał samotnie na rekolekcje ignacjańskie. Wrócił odmieniony, wyciszony, wyspany i pełen wiary w siebie:)
Nie każdy ma możliwość...

• Chcę w prezencie
  • Religia
  • Nigdzie
  • Wiara
  • 03. Pap+
  • Psychologia/Rozwój

Dodaj cytat z książki Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe.