Idea troski w pielęgniarstwie inspirowana myślą filozoficzną

Okładka książki Idea troski w pielęgniarstwie inspirowana myślą filozoficzną
Zygmunt Pucko Wydawnictwo: zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2014-01-01
2014-01-01
pielęgniarstwo filozofia troska pielęgniarki pomoc myśl filozoficzna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Człowiek wobec cierpienia Artur Fabiś, Zygmunt Pucko, Leokadia Wiatrowska
Ocena 0,0
Człowiek wobec... Artur Fabiś, Zygmun...