Modowe kolorowanie

Egmont Polska
Art Therapy: My Fashion Colouring Book: 100 Fashion Items to Colour in
rękodzieło
Zuzanna Naczyńska

Dla mnie to miłe oderwanie od obowiązków i naładowanie baterii do dalszego działania a także pomocne do inspiracji.

Na półkach: , , , , , ,

Pewnie nie umknął Wam fakt, że polski rynek z każdej strony zaczęły zalewać antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Zapewne nikt nie wątpi w twórczą moc kredek i papieru. To działa lepiej niż wszystkie tabletki na uspokojenie - mówię z doświadczenia. Jestem osobą bardzo nerwową, dlatego pewnie nie zdziwi Was fakt, że kilka takich kolorowanek na półce już posiadam....

Poszłam do empiku po kolorowanki na odstresowanie, a wyszłam z tym cudem. Zakupiłam od razu kredki i zabrałam się za kolorowanie, co uwielbiam pomimo przekroczonej trzydziestki;) Dopiero zaczynam zabawę, ale już widzę, że to kopalnia pomysłów i inspiracji, bo jak tylko pięknie pokolorowałam paznokcie pani, to od razu chciałam na sobie wypróbować coś ciekawego. Oczyma...

Na półkach: , , , ,

Nowa moda zza oceanu dotarła do Polski! Dzisiaj jedną z proponowanych oraz popularnych metod na odstresowanie się jest... kolorowanie, czyli tak zwana sztukoterapia. Tego rodzaju publikacje robią furorę na cały świecie. Czy tak samo będzie w Polsce? Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją.

• < Egzemplarze recenzenckie // dary losu >
  • 2015
  • ○ 2015 ○
  • Egzemplarz recenzencki
  • 2015
  • Papierowemiasta.blogspot.com ♥
  • ♥♥ Kolorowanki ♥♥

Dodaj cytat z książki Modowe kolorowanie