Robótki na paluszkach

Karolina Kózka-WrodarczykBarbara Palewicz-Ryży Wydawnictwo: Rea rękodzieło
Rea
rękodzieło
2017-01-01

Dawno, dawno temu w odległej krainie, żyła sobie Babcia Hela, której świat wirował wokół najnowszego numeru “Sandry”, włóczek, drutów, szydełek. Babcia Hela uwielbiała dziergać począwszy od szalików, czapek, po swetry, kamizelki, a nawet ubranka dla mojej lalki Barbie.

Swoją pasją próbowała zarazić mnie i moją Mamę, ale w moim przypadku nieustannie myliły się prawe oczka z...

• Szycie
  • #inne
  • 000 - Posiadam
  • Do-czytania-nie-prze-czytania

Dodaj cytat z książki Robótki na paluszkach