Dedal 2 (17) 2008

ezoteryka, senniki, horoskopy
2008-01-01
turbosłowiaństwo teorie spiskowe pseudonauka

Okładka książki Lampa, nr 12 (45) / grudzień 2007 Vasile Ernu, Antoni Kozłowski, Marian Pankowski, Marcin Pryt, Redakcja pisma Lampa, Maciej Sieńczyk, Jakub Żulczyk
7,0
Lampa, nr 12 (... Vasile Ernu, Antoni...
Okładka książki Lampa, nr 9 (42) / wrzesień 2007 Wojciech Brzoska, Alexander Gütsche, Dawid Kornaga, Antoni Kozłowski, Łukasz Musiał, Artur Nowaczewski, Redakcja pisma Lampa, Małgorzata Rejmer, Maciej Sieńczyk
7,0
Lampa, nr 9 (4... Wojciech Brzoska, A...

W tym numerze są artykuły tak słabe, że aż dziwne, że zostały dopuszczone do druku... Osoba redaktora naczelnego tłumaczy wszystko.

Solidne wydanie numeru specjanego magazynu Dedal o kulturze słowiańskiej. Kwartalnik wydawany ongiś przez Tomasza J. Kosińskiego, którey był jego redaktorem naczelnym, a obecnie jest autorem kilku książek o Słowianach z nowatorskim i odkrywczym podejściem do tematu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 07 Świętokrzyskie - regionalia
  • 01a Religia Słowian - bogowie i opracowania ogólne